Народна фотостудія "Простір Фото"
Рівненського Міського Будинку Культури
 
   Керівник студії : Олександр Миколайович Харват
 
   Фотостудія "Простір Фото" була створена в 2005 році. З 2006 року вона починає працювати при міському Будинку культури. В цьому ж році отримує почесне звання "Народна аматорська". Керівник фотостудії, відомий на Рівненщині, Україні та за кордоном фотохудожник Олександр Харват. За роки роботи в МБК фотостудією були організовані чисельні фотовиставки, пленери та авторські виставки. Було випущено ряд фотоальбомів та книг. Із останніх треба відмітити книгу "Рівне на межі тисячоліть". Фотовиставки представляли роботи не тільки фотомайстрів Рівного, України, а й із за кордону. За роки роботи в міському Будинку культури він був учасником чисельних Всеукраїнських та міжнародних фотовиставок: в Києві, Львові, Миколаєві Китаї, Нідерландах, Польщі, Італії, Словаччині, Австрії, Франції, Німеччині, Болгарії, Індії. Ним також були організовані та проведені персональні фотовиставки "Мандруючи світом", "Фотофест враження", "Сицилія плюс", "Портрет митця", "Рівне. На межі тисячоліть" та багато інших.
   Харват О. М. брав також участь в організації та проведенні фотовиставок інших фотохудожників України: Валентини Опольської (м. Київ), Олега Огородника (м. Львів), Євгена Комарова (м. Ялта), Бориса Панова (м. Миколаїв), а також Валеріо Періні (Італія) та ін.
   Харват О. М. являється автором численних буклетів та фотоальбомів про місто Рівне та Рівненський край. 
   Харват О.М. є членом Національної Спілки фотохудожників України та міжнародної Федерації журналістів.
   Традиційними стали конкурсні фотовиставки "Фотовернісаж на Покрову" де рівняни мають змогу переглянути роботи фотомайстрів з усього світу. Харват О.М. є добре знаним фотохудожником не тільки в Україні, а й за кордоном. Він є головою журі «Фотовернісажу на Покрову» протягом багатьох років. За результатами цих фотовернісажів випущено безліч фотоальбомів.
Фотостудія є активним учасником  "Музейних гостин", які проводяться в обласному краєзнавчому музеї за участю народних умільців Рівненщини та гостей з інших областей України. Традиційними є і фотовиставки в дні святкувань Дня Незалежності та Дня міста Рівного. В планах фотостудії багато проектів та нових творчих задумів.
 
Офіційний веб сайт народної фотостудії "Простір Фото" http://www.prfoto.net/
 
Фото (Різне)
 
 
Форма входу
Категорії розділу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту