Заслужений ансамбль танцю України "Полісянка"
Рівненського Міського Будинку Культури.
 
   Хореографічний колектив "Полісянка" створений у 1959 році.
   1964 рік- отримав почесне звання "Народний самодіяльний".
 1967 рік - отримав звання "Заслужений ансамбль танцю України" після участі і перемоги на Всесвітньому фестивалі молоді і студентів у Москві. В 1980 році був учасником урочистого відкриття Олімпійських Ігор у Москві
 
   "Полісянка" побувала з концертами у 15 країнах світу, зокрема: Росії, Литві, Білорусі, Молдові, Польщі, Румунії, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Німеччині, Туреччині, Словаччині, Італії, Португалії, Франції,  та Канаді. З 1980 року колективом "Полісянка" керує Марущак Віктор Семенович -нині народний України. В репертуарі колективу 20 танців. Основу репертуару складають хореографічні композиції Поліського регіону: "Погоринські вечорки", "Шалантух", "Вертівка", "Дівчина Уляна", "Микольця з Дубровіци" "Перепілонька", "Ремінець", "Ой, там на точку..." і ін. "Полісянка" у міському Будинку культури має сучасний репетиційний зал, костюмерний цех. При "Полісянці" створені підготовчі студії в яких займаються щорічно до 200 дітей. На базі "Полісянки" створені і діють дитячі хороеграфічні колективи "Полісяночка", "Джерельце" і "Перлинка".
 
                                    
                                                        
 
   Художній керіник та головний балетмейтер, народний артист України- Віктор Марущак.
 
   Марущак Віктор Семенович працює керівником заслуженого ансамблю танцю України "Полісянка" Рівненського міського Будинку культури з 1980 року.Це відомий на Рівненщині та Україні фахівець в жанрі хореографії.
   Ансамбль "Полісянка", яким керує Віктор Марущак, лауреат та дипломант чисельних Всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів та конкурсів.Він з успіхом виступав в багатьох країнах світу.
   В 1988 році Марущаку В.С. за вагомий внесок у розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва було присвоєне почесне звання "Заслужений працвник культури України", в 1999 році- "Заслужений діяч мистецтв України". В 2007 році він нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
   Віктор Марущак був членом журі багатьох хореографічних фестивалів і конкурсів які проходили в різних регіонах України та за кордоном. Він постійно надає допомогу хореографічним колективам Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Херсонської, Кіровоградської та Рівненської областей.
   За період роботи Марущака В.С. в міському Будинку культури з ансамблем "Полісянка" тисячі юнаків і дівчат набули хореографічної майстерності і досконалості. Його вихованці працюють керівниками хореографічних колективів в багатьох містах України, артистами Національного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського. 
   В 2009 році заслужений ансамбль танцю України "Полісянка" відзначив 50-ти річчя своєї творчої діяльності, 29 років з колективом працює Марущак Віктор Семенович. 
   У 2009 році Віктор Марущак  отримав звання «народний артист України».
  У 2016 році народному артисту України Віктору Марущаку виповнилося 70 років, з цієї нагоди відбувся творчий бенефіс у Концертній залі МБК.
 
   Офіційний веб сайт Заслуженого ансамбль танцю України "Полісянка": http://polisyanka.com.ua/
 
Фото галерея "Полісянка":
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Форма входу
Категорії розділу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту