Зразковий естрадний хор „ФАНТАЗІЯ”
Рівненського Міського Будинку Культури
 
Керівник - Галина Давидюк.
 
Колектив створено в 1997 році. З 2002 року працює при міському Будинку культури, де йому присвоюють звання „зразковий”. За час свого існування цей колектив виховав багатьох лауреатів міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів. Сестри Анжела та Христина Гринбокі-лауреати міського конкурсу естрадної дитячої пісні та Всеукраїнського телеконкурсу „Зірки на сцену” /м.Київ/.Ольга Невірковець лауреат міжнародного фестивалю в Угорщині /1999, 2001 роки/ та Всеукраїнського фестивалю дитячої естрадної пісні „Володимир 2000”. І таких виконавців було дуже багато. За роки роботи при міському Будинку культури гурт „Фантазія” на І Всеукраїнському молодіжному фестивалі естрадного мистецтва „Музична толока”, який проходив в м.Рівне в 2003 році посів 3 місце. На фестивалі естрадного мистецтва в м. Нетишині в 2006 році учасники ансамблю вийшли до фіналу конкурсу. Колектив досить часто запрошується до участі у загальноміських урочистих заходах. Виступає з концертами в Парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, у військових частинах та бере активну участь при проведенні концертів для дітей сиріт та інвалідів. Зразковий вокально-естрадний гурт „ФАНТАЗІЯ”  оголошує набір у підготовчу студію дітей віком з 4 років.
 
 
"Фантазія"
 
   Дитячий вокальний гурт "Фантазія"  розпочав свою роботу 10 вересня 1998 року в МПК  "Текстильник" м.Рівне.
   За час існування цей колектив виховав лауреатів міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів та фестивалів.
   Це сестри Анжела та Христина Гринбокі (лауреати Всеукраїнського телеконкурсу "Зірки на сцену" та міського конкурсу дитячої естрадної пісні) ; і Ольга Невірковець (лауреат І-го та ІІ-го Міжнародного  фестивалю мистецтв "Світ для молодих" в Угорщині,Будапешт), Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців Володимир 2000 та Всеукраїнського конкурсу "Зірки на сцену", Київ; Марина Костючок – лауреат Міжнародного дитячого фестивалю мистецтв "Ние – ХХІ век" у Болгарії (Албена - 2000); Олена Марченко – Лауреат Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсів та фестивалів: всеукраїнський конкурс дитячої естрадної пісні "Молода Галичина" – 1997 (Новояворівськ),  Всеукраїнський телеконкурс "Зірки на сцену" (Київ), Міжнародний фестиваль мистецтв "Світ для молодих" в Угорщині (Будапешт) 1999-2000 рр., Всеукраїнський конкурс молодих виконавців Володимир – 1999, Всеукраїнський конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва "Кришталевий жайвір" Тернопіль 2000,  Всеукраїнський конкурс дитячої естрадної пісні "Чорноморські ігри" 2000, Скадовськ, Всеукраїнський конкурс естрадної пісні "Стара фортеця - 2001", Кам"янець-Подільський; Огороднік Ірина – лауреат дитячого міжнародного фестивалю мистецтв у Болгарії (Албена 2001); Кучерова Даша – лауреат Х Всеукраїнського фестивалю дитячої естрадної пісні "На крилах дитинства 2007"  Львів,  Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців Володимир 2009, Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької пісні "Ноти приязні" 2010 у Польщі, Хайновка, Обласного конкурсу дитячої естрадної пісні "Юна зірка"; Гуменюк Оксана – лауреат Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької пісні "Ноти приязні" 2010 у Польщі, Хайновка, Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців Володимир 2009; Анастасія Лукашук – лауреат Всеукраїнського конкурсу "Весняний первоцвіт" – Рівне 2009, обласного конкурсудитячої естрадної пісні, 2009.; Качановська Катерина - лауреат Всеукраїнського конкурсу "Весняний первоцвіт" – Рівне 2009, Міського конкурсу юних талантів "Моя хвилина слави" – 2009, Обласного конкурсу дитячої естрадної пісні "Юна зірка" , Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької пісні "Ноти приязні" 2010 у Польщі, Хайновка, Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців Володимир 2009.
   Солістки колективу Олена Марченко та Ірина Огороднік (нині сценічний псевдонім Ніколь) представляли естрадний жанр на звітному концерті Рівненської області у Палаці "Україна" у Києві 2001 рік.
   З 1 вересня 2002 року з метою активізації творчої діяльності колектив продовжив свою роботу в Міському будинку культури м.Рівного.
   У 2003 році вокальний естрадний гурт "Фантазія" отримав звання лауреата ІІ ступеня на І-ому Всеукраїнському молодіжному фестивалі мистецтв "Музична толока".
   У 2004 році "Фантазія" нагороджена сертифікатом Управління культури Рівненської облдержадміністрації та Відділу культури Рівненського міськвиконкому як "Кращий дитячий вокальний колектив 2004 року". У 2006 році вокальний естрадний гурт "Фантазія" стає фіналістом Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості "Весняний сад" у м.Києві та лауреатом обласного фестивалю естрадного мистецтва "Пісні над Іквою" у м.Млинові.
   У 2007 році колектив отримує звання лауреата ІІ премії на Х-му Всеукраїнському фестивалі дитячої естрадної пісні "На крилах дитинства" (Львів).
   У 2004, 2007 та 2009 роках за участю учасників зразкового вокального естрадного гурту "Фантазія" МБК м.Рівного Рівненським Державним телебаченням було відзначено три музичні фільми : "Радість дитинства", "Співоча фантазія", "Фантазія дитинства".
   У 2009 році дитячий естрадний гурт "Фантазія" став переможцем конкурсу "Золотий трек" із піснею "Рівне" та прийняв участь у фестивалі естрадного мистецтва "Пісні над Іквою у м.Млинів"
   За час існування колектив став  постійним учасником святкових міських та обласних концертів до Дня Перемоги, Дня Матері, Дня сім"ї, Дня захисту дітей, Дня Батька, Відкриття  Міської ялинки та інших святкових та благодійних шоу.
   Рівненським Державним  телебаченням було відзнято три передачі із циклу "Юна зірка" про трьох солісток гурту  "Фантазія": Дашу Кучерову (2006), Катерину Качановську (2009) та Анастасію Лукашук (2010),

Солістка хору Анна Римчук стала лауреатом ІІ премії Міжнародного фестивалю – конкурсу «Yi-anol music karaoke battle -2015» в м. Львів. Стипендіат міського голови Ангеліна Комар – солістка хору «Фантазія» стала лауреатом ІІ премії на Х Всеукраїнському пісенно – музичному фестивалі «Весняний первоцвіт -2015» м. Рівне. А солістка Катерина Качановська брала участь у телешоу на 1+1 «Голос діти», де успішно змагалась у трьох ефірах  і стала фіналісткою.

Заняття у хорі "Фантазія" – це не тільки розкриття талантів юних вокалістів, але й засіб отримання дітьми додаткової освіти в різних аспектах творчої діяльності.

   Творчі здобутки колективу постійно освічуються у таких періодичних виданнях як "Рівне Вечірнє", "Рівненська газета", журнал "Мистецькі грані" та інших періодичних виданнях.
   Незмінним керівником колективу є випускниця Львівської державної консерваторії, Лауреат Міжнародних  та Всеукраїнських конкурсів – Жанна Марченко.
   Творче обличчя колективу є особливим, завдяки оригінальним, написаним спеціально для колективу, творам композитора Валерія Марченка на слова  поетів Рівненщини: Петра  Валесика, Віктора Мироненка, Марії Легкої, Володимира Гнєушева, Михайла Островського, зі Львова – Марії Людкевич, Ольги Гаєцької, із Києва – Анатолія Фіглюка, із Новоград-Волинського – Сергія Руденка, та інших, які своєю творчістю підтримують цей самобутній творчий колектив.
   Незмінним хореографом – постановникам колективу із 2001 року є випускниця Рівненського державного Інституту Культури – Руслана Мартинюк .
   Концертмейстером колектив є випускник Рівненського державного Інституту Культури – Олександр Каразія.
 
Зразковий естрадний хор "Фантазія" та народна артистка України Тетяна Піскарьова
виконують разом пісню "Мій тато - герой!"
 
( солістка зразкового естрадного хору "Фантазія" Анна Римчук
 
 
 
Форма входу
Категорії розділу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту