Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

В МБК відбудуться "Сердечні зустрічі" з Іваном Ганзерою

Вони ті, хто мають мудрість на скронях, але танцюють так, що позаздрить молодь. Вони активні і прагнуть пізнавати нове, а свій вік називають щасливим. Вони заслуговують на свято і Міський Будинок Культури знову готує його для них. Арт-проект «Сердечні зустрічі – 2» вже традиційно готується відкрити свою завісу 25 лютого, а тому запрошує усіх літніх людей. 
В рамках заходу на вас чекає надзвичайно теплий концерт Івана Ганзери – переможця вокального шоу «Голос країни» першого сезону. Саме за нього на вокальному шоу єдиним подихом вболівала уся країна, адже це той, хто співає душею. Вперше до Рівного він завітав на арт-проект «Мелодія життя Миколи Мозгового» і наша публіка довго не хотіла його відпускати. А 25 лютого він знову приїде на сердечну зустріч з глядачами.
В проекті також візьме участь чарівне вокальне тріо «Лісова пісня» - дівчата, які вміють зворушувати, запалювати, дивувати та піднімати градус гарного настрою! Чекаємо усіх, кому надцять+ та обіцяємо незабутній вечір. 
Захід проходитиме в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» та за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. 
Вхід за запрошеннями. Деталі за телефонами: (0362) 43 93 38, 097 055 32 21.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту