Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

У Виставковій залі МБК розташувались "Замки та палаци України"

14 грудня у Виставковій залі МБК відбулось підбиття підсумків конкурсу та відкриття виставки малюнків "Замки та палаци України". Даний захід, організований Рівненською державною дитчячою художньою школою імені А.І.Мартиненка, проводиться в рамках проекту "Рівне - місто унікальних подій". Учасниками конкурсу стали учні мистецьких шкіл, студій та гуртків з усієї України. Метою конкурсу організатори назвали прагнення привернути увагу підростаючого покоління до проблем збереження культурної спадщини України, а також виховання поваги до нашої національної історії. 

На конкурс надійшло близько 350 робіт серед яких авторитетне жюрі обрало 9 найкращих. Члени жюрі зазначили, що обирати переможців було дуже складно, адже роботи дуже різноманітні і на багатьох з них були зображені не лише відомі туристичні об'єкти, а й маловідомі будівлі. Та саме цей останній фактор, за словами директора Рівненської державної дитячої художньої школи імені А.І.Мартиненка і привертає увагу до виставки, адже завжди цікаво пізнавати нові місця нашої дивовижної країни. Саме директор художньої школи вручив переможцям грамоти та подарунки.

Заступник міського голови Галина Кульчинська теж була присутня на заході. Вона привітала усіх учасників, подякувала юним художникам за їхні старання та пообіцяла, що цю виставку обов'язково побачать інші міста.

Ми, в свою чергу, зазначимо, що художнє бачення краси своєї Батьківщини та рівень виконання самих робіт не можуть не вражати. А ще учні "художки" на відкритті виставки збудували замок на фоні вже знаменитого "Тунелю кохання" МБК. 

Тому запрошуємо вас подивитися і на малюнки, і на замок! Експозиція розміщуватиметься в МБК до 22 грудня. Працюємо з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 год. Вхід вільний.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту