Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

У Міському Будинку Культури презентували нову фотовиставку "Рівне 2017. День за днем"

Чим жило місто Рівне та область увесь минулий рік можна побачити у фотографіях, які прикрашатимуть стіни Виставкової зали Міського Будинку Культури впродовж наступних двох тижнів. Саме тут 31 січня в рамках діяльності народної фотостудії "Простір Фото" Рівненського МБК відбулось відкриття виставки та нагородження переможців Другого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2017. День за днем».

Темою фотовиставки-конкурсу стало повсякденне життя міста та Рівненщини у всіх його проявах, проблемах та досягненнях. Серед майже 500 світлин, які усі бажаючі завантажували на спеціально створений сайт протягом минулого року, авторитетне журі відібрало 50 найкращих, які і утворили експозицію. Тут показані і кадри з різноманітних презентацій, і забіг у вишиванках, і свято вулиці, і майстер-класи, і червоно-чорні вболівальники, а ще прекрасні краєвиди нашого краю! Всі ці яскраві миті, зупинені спалахами фотокамер професійних фотографів та аматорів.

Організатори зазначили, що «Рівне. День за днем» – це можливість створення якісного фотолітопису нашого міста та краю, підвищення рівня фотожурналістики і просто можливість зайвий раз наблизити людей до споглядання живого, друкованого фото.

Захід зібрав чималу кількість знаних у Рівному фотографів, звичайних любителів фотомистецтва і навіть гостей із зарубіжжя. З вітальним словом виступив відомий відомий рівненський фотохудожник, керівник народної фотостудії «Простір Фото» Рівненського МБК, організатор та член журі Олександр Харват,

член журі та голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк,

а також начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас Максименко.

Завітала до Виставкової зали і донька відомого рівненського художника Георгія Косміаді. меценат Надія Косміаді.

Основною частиною заходу стало нагородження переможців. Таких нагород було усього 12, з яких 6 дипломів та 6 медалей. Серед нагороджених - Ігор Кирильчук, Анастасія Романюк, Галина Нечипорук, Дмитро Трофимчук, Олександр Никончук та Андрій Матвіїів. 

Музичні композиції усім присутнім подарували учасник зразкового хору «Фантазія» Максим Давидюк, який заспівав про любов до України та солістка МБК Іванна Місюк, яка подарувала композицію, присвячену актуальному в будь-якому віці почуттю кохання. Захід провела Ірина Білотіл.

Міський Будинок Культури вітає усіх переможців конкурсу та зичить яскравих кадрів та нових здобутків! Запрошуємо усіх до перегляду фотовиставки, яка триватиме до 16 лютого. Вхід вільний.

Фото:  Олександр Харват, Ігор Кирильчук, Дмитро Трофимчук.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту