Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

Працівників культури привітали з професійним святом у МБК

8 листопада у Виставковій залі МБК працівників культури привітали з професійним святом міський голова Рівного Володимир Хомко, заступник міського голови Галина Кульчинська та начальник управління культури Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко. Працівників підвідомчих закладів культури міста нагородили подяками, грамотами та квітами. Відзначено було і працівників Міського Будинку Культури:

- Рибальченко Вікторію - завідувачку сектором з основного виду діяльності об'єктів дозвілля;

- Мостового Сергія - керівника народного аматорського ансамблю народної музики "Наспів";

- Лисенка Василя - концертмейстра зразкового ансамблю танцю "Полісяночка";

- Деханова Олександра - техніка сцена;

- Деркач Любов - прибиральницю;

- Данильчук Ірину - методиста.

Директору МБК Ользі Стельмах та учасникам творчих колективів Рівненського МБК вручили подяку від Командувача військ оперативного командування "Захід" генерала-майора О.О.Павлюка "за багаторічну плідну співпрацю в системі військово-патріотичного виховання і задоволення культурних потреб військовослужбовців Рівненського гарнізону та членів їхніх сімей". 

Усіх присутніх музичними дарунками привітали артисти Міського Будинку Культури: солістка вокального тріо "Лісова пісня" Мирослава Толочик, учасник зразкового хору "Фантазія" Максим Давидюк, тандем баяніста Юрія Янковича та скрипальки Тетяни Єремейчук. А ще солістка гурту "Лісова пісня" Тетяна Тишкун виступила з піснею Миколи Мозгового "Троянда-ружа", яка, до слова, буде презентована рівнянам на арт-проекті "Мелодія життя Миколи Мозгового". 

Міський Будинок Культури висловлює подяку за усі привітання в честь професійного свята та навзаєм вітає усіх колег та працівників царини культури і зичить безмежного творчого натхнення та численних успіхів!

Фото: Олександр Харват

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту