Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

"Мистецька хуртовина" закружляла у Виставковій залі МБК

3 січня у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбулось відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва "Мистецька хуртовина". "Мистецька хуртвина" - це цілий арт-проект, адже саме тут щоразу усі мають змогу подивитись, послухати, доторкнутись до мистецтва і навіть самим спробувати себе у ролі художника. Таким чином,  цьогоріч відвідувачі мали змогу насолодитися художніми виробами 31-го майстра, грою на фортепіано учасника гурту «Traveling the World» Миколи Піддубника, послухати виступи відомого рівненського лірника Андрія Ляшука,

солістки МБК Іванни Місюк

та учасника вокального шоу «Голос. Діти» Романа Парфенюка.

 

Особливість цієї виставки ще й в тому, що  вже другий рік поспіль вона стає тематичною. Якщо минулого року залу заполонили ялинкові кульки, то цього разу головними героями стали різдвяні дзвіночки. Маленькі й великі, з металу, дерева, глини, паперу, соломки та інших природних матеріалів - їх, таких унікальних, у Виставковій залі розмістилось близько 300. А ще величезна кількість інших новорічних атрибутів та сувенірів!

З усього цього різномаїття сформувалась надзвичайно неординарна та креативна експозиція завдяки фантазії та старанням керівника студії декоративно-ужиткового мистецтва МБК Анни Крилошанської. До слова, роботи цієї майстрині-кераміста також представлені на виставці. На відкритті пані Анна подякувала усім відвідувачам та розповіла декілька слів про кожного майстра, який радо надав роботи для "Мистецької хуртовини".

Про свої власні творіння розповіли майстер студії Наталія Дребот, витинанки котрої розмістились на стінах Виставкової зали

та Ігор Карпук, майстер по металу. 

На виставці зазначили, що важливим є і те, що географія майстрів у цьому році розширилась, зокрема надійшли роботи  з Волинської області, Львівщини, Закарпаття та Київщини.

Також на заході усіх привітала директор Міського Будинку Культури Ольга Стельмах, яка, власне, і стала ідейником "Мистецької хуртовини" ще декілька років тому.

Завітали на виставку і заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська та начальник управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Тарас Максименко, які привітали усіх зі святами та відкриттям чергової експозиції.

Примєні слова прозвучали і від колег з Рівненського обласного центру народної творчості. 

На завершення відкриття відвідувачам запропонували поринути у мистецтво тепла та світла. Рівненська майстриня Ірина Віан, котра займається свічкарством, провела майстер-клас з виготовлення воскових свічок.

Усі, хто працював над створенням "Мистецької хуртовини", сподіваються, що змогли подарувати відвідувачам гарний настрій та налаштувати на зустріч Різдвяних свят. Запрошуємо усіх відвідати виставку, яка триватиме до 25 січня. Вхід вільний. З питань придбання виробів, представлених в експозиції - звертайтесь в кабінет адміністратора.

Фото: Олександр Харват, Анатолій Похилюк, Галина Данильчук.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту