Головна » Статті » Виступи та концертна діяльність

"Мелодія життя Миколи Мозгового" прозвучала у Міському Будинку Культури

18 листопада у Міському Будинку Культури пройшов арт-проект «Мелодія життя Миколи Мозгового», присвячений Народному артисту України та видатному композитору. В рамках проекту у Виставковій залі відбулось відкриття виставки особистих речей Миколи Мозгового, привезених з Київського інституту мистецтв Педагогічного університету ім. М.Драгоманова. До слова, саме там Микола Петрович працював з 1999 по 2005 рік, очолюючи кафедру теорії та методики постановки голосу. Нині аудиторія за номером "2-4" носить ім'я відомого композитора, а реліквії, залишені ним, турботливо зберігає його учениця, доцент цієї ж кафедри Євгенія Проворова.

Таким чином, рівняни ще до початку концерту мали можливість ознайомитись з життєвим та творчим шляхом Миколи Петровича через його речі, сценічні костюми, світлини, нагороди, публікації в газетах, які були представлені у експозиції. Весь цей час у Виставковій залі з телеекрану відвідувачам демонструвався останній прижиттєвий концерт М.Мозгового, що відбувся у Національному палаці культури і мистецтв "Україна" 25 березня 2010 року і мав назву "Моя віра, надія, любов". 

Друга і найочікуваніша частина арт-проекту - грандіозний концерт пам'яті Миколи Мозгового за участі рівненських артистів. В МБК зібралась така кількість шанувальників творчості композитора, що жодне місце в Глядацькій залі не пустувало. 

Серед артистів МБК, котрі виступили на концерті були гурт «Traveling the world», народне вокально-інструментальне тріо «Срібна терція», солістка Іванна Місюк, зразковий естрадний хор «Фантазія», народний вокальний гурт «Лісова пісня», народний оркестр «Наспів», естрадний хор «Кольорові ноти», солістка Тетяна Батейко. Долучилися також та створили неймовірні музичні номери фіналіст вокального шоу "Голос країни" Микола Бобрик, колектив "Х-music", солісти Анна Римчук, Леонід Репета, Олександр Парейко та Михайло Фіськович. Врешті, глядачі були вражені усім - від декорацій до душевності виконання нашими артистами відомих композицій метра української естради.

Також під час заходу художницею з івент-агенції "Чародійка" за лічені хвилини був створений портрет Миколи Мозгового.

На завершення концерту на глядачів чекав виступ переможця вокального шоу «Голос країни» першого сезону Івана Ганзери. Співак виконав три композиції. До сліз зворушила пісня "Материнська любов" у його виконанні та неймовірно підняла настрій композиція "А ми удвох". Фіналом вечора став спільний виступ усіх артистів з піснею "На щастя, на долю".

Неймовірне виконання легендарних хітів, заворожуюча сценографія, режисерські знахідки - усе це  вчергове підняло планку Міського Будинку Культури на якісно новий рівень. Та найважливіше - вдячні слова глядачів і їхні нестихаючі овації, які надихають МБК на все нові і нові проекти.

Фото: Світлана Кравчук та Ігор Кирильчук

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту