Головна » Статті » Загальна інформація

У Міському Будинку Культури вишивали вірші Ліни Костенко

30 грудня у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбулась презентація вишитих сторінок книги Ліни Костенко, котру створює відома рівненська письменниця та майстриня, фундатор і засновниця видавництва книг ручної роботи "Креативна книга" Олена Медведєва. "Я поцілую мальву у щоку" - саме таку назву, взяту з рядків поезії Л.Костенко "Летять на землю груші, як з рогаток..." матиме нова креативна книга. На її сторінках уже вишиті мальви та відомі усім українцям вірші. До слова, розміри нової роботи складатимуть 60 на 40 см. Презентована вона буде до Дня народження відомої поетеси.  

В рамках зустрічі відбувся і майстер-клас від вишивальниці на котрий зібрались відомі жінки Рівного. Серед присутніх були Вікторія Шинкаренко - військова і волонтер, Орися Приймак - мама, котра виховує 19 прийомних дітей та отримала Всеукраїнську Премію "Жінка ІІІ тисячоліття", Ніна Ніколаєва - акторка Рівненського драмтеатру, котра дотична до творчості Ліни Костенко завдяки головній ролі у виставі "Маруся Чурай", Алла Українець - етнограф Рівненського обласного краєзнавчого музею, котра особисто знайома з Ліною Василівною і котру поетеса дуже глибоко поважає, Оксана Кравець - організатор проекту "Пузата мама", Галина Давидюк - учасниця вокального тріо "Лісова пісня" та керівник естрадного хору "Фантазія" Міського Будинку Культури. Долучилась до вишивання і господиня Рівненського МБК - директор Ольга Стельмах.

Усіх радо привітала і відкрила захід заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська.

Хедлайнер зустрічі Олена Медведєва розповіла, що має власний вишивальний шрифт і вміє вишивиати не лише українською, а й англійською та польською мовами. Майстриня продемонструвала як правильно робити стібки, після чого усі присутні жінки забули про свої труботи і захопливо приступили до давнього рукодільного мистецтва. 

Міський Будинок Культури в свою чергу вітає вишивальницю Олену Медведєву з новою роботою, бажає вдалого завершення книги та з нетерпінням чекає на її офіційну презентацію.

 

 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту