Головна » Статті » Загальна інформація

365 днів МБК

365 днів...
Промайнув рік, як мить... І лише озирнувшись назад, розуміємо скільки всього ми вспіли зробити, пережити, віднервувати, відпрацювати, від'їздити, відтанцювати і переспівати!
Тож, 2017 був щедрим на заходи у головному концертному майданчику міста - п'ять аншлагів у Сергія Притули та гумор-шоу ''ВАР'ЯТИ'', двічі ледь не луснула зала на БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та Хор ім.Верьовки, два сольника Христини Соловій, АНТИТІЛА, Вшистко, МЕРІ, Мамахохотала, Брати ГАДЮКІНИ, Сергій Бабкін, ПіаноБой, Павло Табаков, Іван Попович, КАЙЯ, Олег Скрипка з оркестром НАОНІ, Джо Коккер.Триб'ют, оркестр `Lords of the Sounds`, рок-опера ''МОЦАРТ'', оркестр LEOBAND, ВІА Пісняри, вистави ''Боїнг, боїнг'' та ''Доки смерть не розлучить нас...'', вистави для дітей... Ми започаткували новий якісний проект ''Весна Івасюка'' і мали його продовження в ''Мелодії життя Миколи Мозгового'', ми робили неймовірні власні сольні концерти творчих колективів МБК і спільні тематичні та корпоративні заходи... І у підсумку ми мали 80 концертів і купалися в оваціях понад 40000 вдячних відвідувачів!
У найрозкішнішій Виставковій залі міста ми презентували 18 експозицій, семінари, акустичні концерти і... ...296 пари закоханих поєднали свої долі під символічною аркою тунелю кохання завдяки проекту ''Шлюб за добу''!
Георгафія фестивалів наших творчих колективів, окрім традиційної Польщі, розширилася новими країнами. Тож, ми підкорили сценічні майданчики Нідерландів, Македонії, Греції та Угорщини! Ми здобували перемоги, тримали кулачки за своїх, вражали, подорожували і поповнювали скарбничку новими емоціями і досвідом!
За рік ми встигли багато! Ми заслужено стали найтоповішим і найрейтинговішим закладом Рівного!!! Але можемо ще більше і на це у нас є цілий 2018 рік!
''Вище, сильніше, швидше'' - нехай таким буде гасло наступних 365-ти днів! 
З Новим роком, дорогі колеги!!! Щиро ваш, МБК! 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Загальна інформація [117]
Містить інформацію, про діяльність клубу зміни та доповнення його діяльності.
Виступи та концертна діяльність [279]
Містить інформацію про виступи наших колективів як в нашому регіоні так і за його межами.
ФОТОСПРАВА [0]
MEDIALAB КОМ'ЮНІТІ [12]
Друзі сайту